Ekologické zpracování plastů do podoby zpevňovacích ploch

Víte, že…

Čtyři sta třicet milionů tun plastu se odhadem spotřebuje ročně ve světě. Z tohoto čísla spadá na Českou republiku sto sedmdesát tři tisíc tun, na Slovensko pak sto devatenáct tisíc tun spotřebovaných plastů za rok.

 Ačkoli apely Evropské unie jsou čím dál větší, stále se nedaří razantně snižovat množství spotřebovaného plastu. I přes všemožné snahy, výroby papírových náhražek v podobě papírových brček, či myšlence o zálohovanosti plastových výrobků se už nikdy neobejdeme bez žlutých popelnic, které každý z nás nalezne u nejbližšího činžovního domu.

Plasty jsou součástí našich běžných životů a všichni jsme jejich spotřebiteli, i když víme, že budoucnost nás i našich dětí markantně ovlivňují a budou svou škodlivostí ovlivňovat nadále.

Žijeme však v 21. století ve společnosti, které se ne nadarmo říká postmoderní a umíme si kolikrát s takovým problémem poradit.

Odpad připraven na recyklaci a výrobu ECORASTRU

Důkazem jsou produkty ECORASTER®, které jsou vyrobeny výhradně z ekologicky zpracovaných plastů. Plastů nás běžných spotřebitelů.Ať už máte na mysli ECORASTER® E30, ECORASTER® E40, ECORASTER® E50 nebo ECORASTER® Bloxx , všechny typy produktu pomohly ke zmenšení hromady plastových odpadů na jejich shromaždišti.

Začátek recyklace a výroby ECORASTER.

Ročně naše společnost zužitkuje dvacet pět tisíc tun plastového odpadu pro výrobu zpevňovacích ploch ECORASTER®.

Říkáte si, že je toto vše hezké, ale výroba a zpracování tohoto produktu, který je sice vyroben z recyklovaného plastu, škodí životnímu prostředí zase v jiných environmentálních oblastech?Nenechte se zmást, protože produkty ECORASTER® disponují certifikací EPD, tedy Environmentální prohlášením o produktu, který zajišťuje co nejmenší dopad na životní prostředí při jeho zpracování.

Pokud zvolíte variantu našich produktů ECORASTER® E30, ECORASTER® E40, ECORASTER® E50 nebo ECORASTER® Bloxx budete mít nejen zpevněnou plochu tam, kde je pro Vás nejvíce potřeba, ale i přispějete k lepší budoucnosti vašich potomků i celého světa.

Finalizace výroby- ECORASTER