Co je ECORASTER? Zatravňovací nebo drenážní dlažba

Řešení s pronikáním vody do půdy

ECORASTER je zatížitelný a trvale udržitelný systém zatravňovací dlažby pro zpevnění půdy bez jejího uzavření, který vyvíjíme, vyrábíme a rozšiřujeme již více jak dvacet let. Každý den dokazujeme, že zatížitelné plochy lze pokládat ekologicky a ekonomicky, neboť my jsme „TA zatravňovací dlažba“. Díky možnosti výběru nejrůznějších typů dlažby a promyšlenému příslušenství ECORASTER se náš systém hodí téměř pro každou plochu. Využití nacházíme především pro zahrady a krajinářství, inženýrské stavitelství, jezdectví, lesnictví či zemědělství.

ECORASTER- zatravňovací dlažba- ECORASTER- využití v praxi

Vysoce zatížitelné

Originálním a bezpečným spojovacím systémem dochází u dlažby ECORASTER k dobrému rozložení plošné zátěže. Kvalita našeho materiálu se postará o vysoké hodnoty zatížení (DIN 1072/ zátěž nápravy 20 t). Materiál s dlouhou životností, odolný proti klimatickým podmínkám, vydrží zatížení až do 800 t/m².

Bez uzavření

Plochy se zatravňovací dlažbou ECORASTER si zachovávají přirozenou funkci zadržování dešťové vody a jsou považovány za „drenážní“. Lze snížit případné poplatky za odvod dešťové vody. Zpravidla se lze obejít bez drahých opatření k vyrovnání plochy nebo pro drenáž.

Kreativní

ECORASTER nabízí velké množství výplní: zatravnění, vyplnění štěrkem nebo také moderními betonovými dlaždicemi. Jedinečná je bezespárá kombinace E50 a Bloxx, která spojuje různé výplně s betonovými dlaždicemi bez porušení celistvosti plochy.

Bezpečná soudržnost u každé plochy.

ECORASTER se vždy podle podloží a použití buď přizpůsobí přirozenému povrchu jako drátěná mříž (např. při ochraně proti erozi) nebo leží naprosto stabilně a rovně na cestách a parkovištích. Osvědčený bezpečný spojovací systém zajistí pevnou a bezpečnou soudržnost.

Snadná pokládka

Pokládka je neuvěřitelně snadná a není třeba použití těžké techniky. Lehkým tlakem zasunete spojovací čepy do bezpečnostního spojovacího systému a mřížky se tak vzájemně pevně spojí. Jednou pracovní operací položíte 1,33 m². Při správně připraveném podloží položíte cca 80 m² za hodinu.

POKYNY PRO POKLÁDKU

Výroba

Zatravňovací dlažba ECORASTER se vyrábí z recyklovaných plastů. Suroviny pocházejí z vlastního zařízení na zpracování plastů, které patří na světě mezi ty nejmodernější. Lze tak vyloučit změny v kvalitě. Naše zatravňovací dlažba je 100% „engineered in Germany“ a vyrábí se v sídle firmy v Německu a v dalších vlastních pobočkách blízko odbytových trhů.

Kvalita

Každý náš produkt ECORASTER je německý certifikovaný výrobek vysoké kvality. Je vysoce zatížitelný, odolný proti UV a klimatickým podmínkám (-50/+90°C). Naši zákazníci oceňují dlouhou životnost, kompatibilitu a možnost rozšiřování původního systému. Kvalitu výrobku podtrhuje 20letá záruky od výrobce..

Naše životní prostředí

ECORASTER je absolutně neutrální vůči životnímu prostředí, kontrolován OECD a recyklovatelný. Proto je možné použít naši zatravňovací dlažbu také v chráněných oblastech. Po celou dobu výrobního řetězce šetříme zdroje a snižujeme naši CO2 stopu. Každý den dokazujeme, že šetrnost vůči životnímu prostředí a kvalita se navzájem nevylučují, ale doplňují.

Potřebujete poradit?

Napište nám a my s Vámi rádi zkonzultujeme možnosti. Rádi pro Vás připravíme nezávaznou nabídku přímo na míru.

PRODUKTY
SLUŽBY
Kontakt