Co je ECORASTER?
Zatravňovací nebo drenážní dlažba

Řešení s pronikáním vody do půdy

ECORASTER je zatížitelný a trvale udržitelný systém zatravňovací dlažby pro zpevnění půdy bez jejího uzavření, který vyvíjíme, vyrábíme a rozšiřujeme již více jak dvacet let. Každý den dokazujeme, že zatížitelné plochy lze pokládat ekologicky a ekonomicky, neboť my jsme „TA zatravňovací dlažba“. Díky výběru nejrůznějších typů dlažby a promyšlenému příslušenství se náš systém hodí téměř pro každou příležitost. Především pro zahrady a krajinářství, inženýrské stavitelství, jezdectví, lesnictví či zemědělství.

Vysoce zatížitelné

Originálním a bezpečným spojovacím systémem dochází u dlažby ECORASTER k dobrému rozložení plošné zátěže. Kvalita našeho materiálu se postará o vysoké hodnoty zatížení (DIN 1072/ zátěž nápravy 20 t). Materiál s dlouhou životností, odolný klimatickým podmínkám, vydrží také zatížení až do 800 t/m².

Bez uzavření

Plochy se zatravňovací dlažbou ECORASTER si zachovávají přirozenou funkci zadržování dešťové vody a jsou považovány za „drenážní“. Lze snížit případné poplatky za odvod dešťové vody. Zpravidla se lze obejít bez drahých opatření k vyrovnání plochy nebo pro drenáž.

Kreativní

ECORASTER nabízí velké množství výplní: Zatravnění, vyplnění štěrkem nebo také moderními betonovými dlaždicemi. Jedinečná je bezespárá kombinace E50 a Bloxx, která spojuje různé výplně s betonovými dlaždicemi bez porušení celistvosti plochy.

Bezpečná soudržnost u každé plochy.

Vždy podle podloží a použití se ECORASTER buď přizpůsobí přirozenému povrchu jako drátěná mříž (např. při ochraně proti erozi) nebo leží naprosto stabilně a rovně na cestách a parkovištích. Osvědčený bezpečný spojovací systém se zajistí pevnou a bezpečnou soudržnost.

Snadná pokládka

Pokládka je neuvěřitelně snadná a není třeba použití těžké techniky. Lehkým tlakem zasunete spojovací čepy do bezpečnostního spojovacího systému a mřížky se tak pevně vzájemně spojí. Jednou pracovní operací položíte 1,33 m². Při správně připraveném podloží položíte cca 80 m² za hodinu.

K pokynům pro pokládku

Výroba

Zatravňovací dlažba ECORASTER se vyrábí z recyklovaných plastů. Suroviny pocházejí z vlastního zařízení na zpracování plastů, jednoho z nejmodernějších na světě. Lze tak vyloučit změny v kvalitě. Naše zatravňovací dlažba je 100% „engineered in Germany“ a vyrábí se v sídle firmy v Německu v dalších vlastních pobočkách blízkých odbytovým trhům.

Kvality

Každá náš produkt ECORASTER je německý certifikovaný výrobek vysoké kvality. Je vysoce zatížitelný, odolný proti UV a klimatickým podmínkám (-50/+90°C). Naši zákazníci oceňují dlouhou životnost, kompatibilitu a možnost rozšiřování původního systému. Kvalitu výrobku podtrhuje 20 lety záruky od výrobce.

Naše životní prostředí

ECORASTER je absolutně neutrální vůči životnímu prostředí, kontrolován OECD a recyklovatelný. Proto je možné použít naší zatravňovací dlažbu také v chráněných oblastech. Po celou dobu výrobního řetězce šetříme zdroje a snižujeme naši CO2 stopu. Každý den dokazujeme, že kvalita a šetrnost vůči životnímu prostředí se nevylučují, ale doplňují.

Potřebujete poradit?

Napište nám a my s Vámi rádi zkonzultujeme možnosti. Rádi pro Vás připravíme nezávaznou nabídku přímo na míru.

Produkty
Služby
Kontakt