ECORASTER® – zatravňovací a drenážní dlažba

ECORASTER- záruka 20 let


ECORASTER® je systém, který se hodí téměř pro každý typ plochy – díky širokému výrobu nejrůznějších typů dlažby a promyšlenému příslušenství jej využijete pro
zahrady a krajinářství, inženýrské stavitelství (parkoviště, logistické a skladovací plochy, příjezdové cesty), jezdectví, lesnictví i zemědělství. Jsou skvělým řešením také pro zpevňování manipulačních a odstavných ploch a příjezdových cest pro záchranářské jednotky a hasiče.

Pevný povrch, který umožní vodě pronikat do půdy

ECORASTER je zatížitelný a trvale udržitelný systém zatravňovací dlažby určený pro zpevnění půdy. Umožňuje přirozený průsak dešťové vody. Je vyráběn jako 100% recyklát a výrazně šetrnější k životnímu prostředí oproti alternativním systémům.

ECORASTER byl vyvinut v Německu. Vyrábíme a rozšiřujeme jej již více než dvacet let. Jsme průkopníky zatravňovacích dlažeb. Každý den dokazujeme, že zatížitelné plochy lze pokládat ekologicky a ekonomicky.

ECORASTER- zatravňovací dlažba- ECORASTER- využití v praxi

Vysoce zatížitelné

Originálním a bezpečným spojovacím systémem dlažby ECORASTER dochází k vynikajícímu rozložení plošné zátěže. Kvalita našeho materiálu se postará o vysoké hodnoty zatížení (DIN 1072/ zátěž nápravy 20 t). Materiál má dlouhou životnost, je odolný proti klimatickým podmínkám a vydrží zatížení až do 800 t/m².

Drenážní

Plochy se zatravňovací dlažbou ECORASTER si zachovávají přirozenou funkci zadržování dešťové vody a jsou považovány za drenážní. Díky nim můžete snížit případné poplatky za odvod dešťové vody z velkých zpevněných ploch. Zpravidla se lze obejít bez drahých opatření k vyrovnání plochy nebo k zajištění drenáže.

Kreativní

ECORASTER nabízí velké množství výplní: zatravnění, vyplnění štěrkem nebo také moderními betonovými dlaždicemi. Jedinečná je bezespárá kombinace E50 a Bloxx, která spojuje různé výplně s betonovými dlaždicemi bez narušení celistvosti plochy.

Bezpečná soudržnost u každé plochy

ECORASTER se podle místního podloží a typu použití buď přizpůsobí přirozenému povrchu jako “drátěná” mříž (např. při ochraně proti erozi) nebo leží naprosto stabilně a rovně na cestách a parkovištích. Osvědčený spojovací systém zajistí pevnou a bezpečnou soudržnost.

Snadná pokládka

Pokládka je neuvěřitelně snadná a není při ní potřeba použít těžkou techniku. Lehkým tlakem zasunete spojovací čepy do bezpečnostního spojovacího systému a mřížky se tak vzájemně pevně spojí. Jednou pracovní operací položíte 1,33 m². Při správně připraveném podloží položíte cca 80 m² za hodinu.

Více o pokynech pro pokládku

Výroba a vývoj v Německu

Zatravňovací dlažba ECORASTER se vyrábí z recyklovaných plastů. Suroviny pocházejí z vlastního zařízení na zpracování plastů, které patří mezi nejmodernější na světě. Lze tak vyloučit změny v kvalitě. Naše zatravňovací dlažba je 100% „engineered in Germany“ a vyrábí se v sídle firmy v Německu a v dalších vlastních pobočkách blízko odbytových trhů.

Kvalita, vysoká životnost a kompatibilita

Každý náš produkt ECORASTER je německý certifikovaný výrobek vysoké kvality. Je vysoce zatížitelný, odolný proti UV a klimatickým podmínkám (-50 °C až +90 °C). Naši zákazníci oceňují jeho dlouhou životnost, kompatibilitu a možnost rozšiřování původního systému. Kvalitu výrobku podtrhuje 20letá záruka.

Společně chráníme životní prostředí

ECORASTER je absolutně neutrální vůči životnímu prostředí. Je kontrolován OECD a plně recyklovatelný. Proto je možné použít naši zatravňovací dlažbu také v chráněných krajinných oblastech. V celém průběhu výrobního řetězce dbáme na šetření zdrojů a snižování naší CO2 stopy. Každý den dokazujeme, že šetrnost vůči životnímu prostředí a kvalita se navzájem nevylučují, ale doplňují.

PORADÍME VÁM

Napište nám. Rádi vám předáme naše zkušenosti a představíme všechny možnosti vhodné pro váš individuální projekt. Nezávaznou nabídku vám připravíme přímo na míru.

PRODUKTY
SLUŽBY
Kontakt