Pro hezké příjezdové cesty, plochy se snadnou pokládkou i údržbou

Plochy se snadnou údržbou a snížené poplatky za odvod dešťové vody.

Chtěli byste vytvořit parkovací místo pro automobil před Vaším domem se snadnou pokládkou, lehkou údržbou a moderním vzhledem?

Při použití systému ECORASTER budete mít zpevněnú plochu bez nutnosti betonovaním obrubníků, řešení odvodňovací kanálu s přirozeným vsakovaním vody do půdy (dochází k přirozenému ochlazovaní).

ECORASTER je profesionální produkt, který lze použít v mnoha variantách.
Systém ECORASTER je s 20ti letou zárukou

Nechte volné pole působnosti své kreativitě!

Vzhledem k mnoha materiálům výplně se Vaší kreativitě meze nekladou. Kombinujte dlaždice (ECORASTER Bloxx) se zatravněnými plochy, nebo vytvořte svůj příjezd s lomným kamenem.

Díky nekomplikované a rychlé pokládce zvládnete svépomocí snadno a rychle položit více m² za hodinu. Vytvoříte tak rychle základy přístřešku na dříví, chodníčku nebo příjezdů. Ve srovnání s jinými alternativami je náš produkt ECORASTER výrazně šetrnější k životnému prostředí (100% recyklát).

Snadná pokládka

ECORASTER lze položit na připravené podloží v několika krocích. Jednotlivá předem spojená dlažba ECORASTER zapadnou pomocí lehkého tlaku nohy do spojovacích zámku. Také snadné přizpůsobení k stavajicímu terénu, kulaté zaříznutí, zaoblení nebo výškové rozdíly nejsou díky snadnému zastřižení a vhodnému příslušenství problémem.

Zde se dozvíte více o pokládce.

Doporučení našich produktů pro dům a zahradu

Některé naše reference

Potřebujete poradit?

Napište nám a my s Vámi rádi skonzultujeme možnosti. Rádi pro vás připravíme nezávaznou nabídku přímo na míru.

Podloží
Výplně
Kontakt