ECORASTER se zúčastní výstavy For Garden 2022

Ecoraster se zúčastní výstavy For Garden 2022

Pandemie COVID-19 omezila od ledna 2020 mnoho firem. Naše společnost není výjimkou a museli jsme omezit některé z našich aktivit. Mezi jednou z mnoha aktivit byla i plánovaná výstava For Garden v Praze, která se v daném roce neuskutečnila, a dokonce ani o rok později.

Teď po rozvolnění opatření, se zlepšující se situací, můžeme s radostí prohlásit, že již zmiňovaná výstava For Garden se v roce 2022 uskuteční.

ECORASTER se zúčastní výstavy For Garden 2022 a my Vám nabízíme jedinečnou možnost získat vstupenky zdarma. Taková akce platí pro prvních tisíc zájemců.

A na co se na výstavě našeho stánku můžete těšit? Naleznete u nás všechny produkty a příslušenství ECORASTER, ale také ECOSEDUM PACK zelenou střechu.
stánek ecoraster- for garden 2022

Pokud máte zájem o konzultaci, domluvte si s námi schůzku přímo na našem stánku, kde se Vám budeme plně věnovat, poradíme při výběru správného typu a zpracujeme cenovou nabídku pro Váš projekt. Setkání si můžete domluvit e-mailem na info@ecoraster.cz nebo telefonicky na čísle 777 765 606.

Z řad našeho personálu se této výstavy zúčastní obchodní ředitel pan Ladislav Gál, který se k For Garden vyjádřil: “For Garden je bezpochyby největší výstava v oblasti stavebnictví a zahrady. Velmi mě těší, že se letos podařilo tuto akci zrealizovat a zároveň, že ECORASTER na této akci nebude chybět. Můžeme tak veřejnosti představit nové produkty a poradit při realizaci zelených projektů”

Výstava For Garden se uskuteční 31. 3. – 3. 4. 2022 v areálu PVA EXPO Praha v Letňanech.
Náš stánek naleznete: Hala – 5, Stánek – B19

Otevírací doba bude od čtvrtku do soboty v době 10:00–⁠18:00, v neděli se tato doba zkrátí na čas 10:00–⁠17:00.

Základní cena vstupenky na místě nebo při online prodeji je 150,-.

Naše společnost Vám přináší tisíc vstupenek zdarma. Tyto vstupenky si můžete zaregistrovat ZDE.