Trávník v dlažbě ECORASTER po 14 letech

ECORASTER- trávník v plastové dlažbě, realizace 2008

Mnoho lidí si myslí, že trávník nemůže růst v plastové zatravňovací dlažbě. Tento mýtus však není pravdivý, to dokazuje dlouhodobé používání systému ECORASTER. Po 14 letech používání se trávníkům v plastové dlažbě ECORASTER stále daří a vypadají velmi dobře.

V prvních dnech po realizaci trávník začíná zakořeňovat, do ostrého provozu se parkoviště spustí po 14 dnech od zasetí trávníku. Po pár měsících se trávník začíná hezky rozrůstat a vytvářet krycí vrstvu.

ECORASTER- trávník v plastové dlažbě, realizace 2008

Po pěti letech od realizace se trávník stabilizuje a vypadá krásně zelený.

ECORASTER- trávník v plastové dlažbě, realizace 2013

To nejlepší přichází! I po 14 letech, kdy je trávník v plastové dlažbě ECORASTER stále krásně zelený a vypadá velmi dobře. Při správném postupu aplikaci systému ECORASTER se trávník v dlažbě může stát dlouhodobým řešením pro Vaše parkování, chodníky a další plochy.

ECORASTER- trávník v plastové dlažbě, realizace 2008

Tento systém nejenže vypadá esteticky velmi hezky, ale poskytuje také funkčnost se zárukou 20 let. Trávník v plastové dlažbě se lépe odvodňuje a je schopný odolat většímu zatížení.

Výhodou je také fakt, že při využití systému ECORASTER se minimalizuje množství betonu, asfaltu a jiných materiálů, které jsou běžně používány pro vytváření parkovacích ploch a chodníků. To znamená, že systém ECORASTER pomáhá snižovat množství nepropustných povrchů a eliminuje tím i riziko povodní a dalších environmentálních problémů spojených s nedostatkem propustnosti půdy.

Výše uvedené fotografie dokazují, že trávník v plastové dlažbě skutečně roste a vypadá dobře, i když se systém používá již několik let. Pokud tedy hledáte trvalé a estetické řešení pro Vaše parkovací plochy, chodníky a příjezdové cesty, systém ECORASTER může být řešením i pro vás.

Pokud máte zájem o další informace o aplikaci systému ECORASTER, potřebujete pomoc s výběrem správného typu pro vaše projekty, neváhejte nás kontaktovat na našem e-mailu info@ecoraster.cz nebo na telefonním čísle 777 765 606.

Rádi vám pomůžeme s výběrem a poskytneme vám potřebné informace, abyste mohli co nejlépe využít výhod systému ECORASTER.

Nejpoužívanější produkty ECORASTER

20 LET ZÁRUKA

Logistické plochy a těžká technika

Drenážní dlažba ECORASTER® Bloxx – černá

99,11  s DPH
20 LET ZÁRUKA

Logistické plochy a těžká technika

Zatravňovací dlažba ECORASTER® E50 – černá

56,22  s DPH
20 LET ZÁRUKA

Logistické plochy a těžká technika

Zatravňovací ECORASTER® E50 – zelená

64,78  s DPH
20 LET ZÁRUKA
20 LET ZÁRUKA
56,22  s DPH