Vlastní parkovací místo nemusí být jen sen

Parkovací místo- plastová zatrávňovací dlažba ECORASTER E50 + plastová drenážna dlažba ECORASTER BLOXX

U svého domu, pokud nemáme garáž, často parkujeme jak se dá a ne zrovna v přívětivých podmínkách. Cesta k autu nebo od auta se tak za nepříznivého počasí mění v dobrodružství. Parkovací místo ale může vypadat i úplně jinak. 

Parkovací místo ECORASTER BLOXX + E50

Nejen u novostaveb se potýkáme s problémem ještě nedodělaných příjezdových cest nebo celkově rozpracovaného okolí domu. Využíváme jen to, co je a domů tak často chodíme přes písek, bahno nebo ostrůvky přerostlé trávy, které teprve úprava čeká. U starších domů zas naopak máme místa pro parkování rozpraskaná, drží se v nich voda a vystupovat z auta rovnou do kaluže se asi nikomu nechce. V obou případech, a nejen těchto, je řešením ECORASTER parkovací místo. Ohraničené místo, jehož střed se dá vysypat štěrkem nebo naopak zatravnit, to podle toho, co je pro vás lepší volba. 

Parkovací místo ECORASTER BLOXX + E50

Systém ECORASTER umožňuje zpevnit plochu všude tam, kde je potřeba, a zároveň umožnit zachování vody v půdě. Sucho a vysoké teploty jsou dnes velmi ožehavé téma a to poslední, co kdokoli chce, je vystavět si kolem svého domu betonovou plochu, která se v létě rozpálí a budeme z ní utíkat. Parkovací místo tvoří kombinace produktů ECORASTER BLOXX a ECORASTER E50 a umožňují tak variabilitu použitého materiálu do středu. Dlaždice ECORASTERmají drenážní funkci a tak je voda z povrchu přirozeně odváděna zpět do půdy, aniž by někde vytvářela kaluže nebo stékala do míst, kde nebude využitá. Jednotlivé dlaždice se k sobě spojují inovativním systémem zámků, není tak potřeba budovat obrubníky nebo řešit jiné ukončení, dlaždice drží u sebe i při zátěži. 

Celý systém lze pohodlně využít nejen pro parkovací místa, ale i příjezdovou cestu a okolí domu, kde dojde ke zpevnění půdy a pohodlnému pohybu, ale při zachování možnosti zatravnění a vsakování vody do půdy.

Více informaci nájdete na našem eshopu: https://www.ecoraster.cz/produkt/parkovaci-misto/