Přejdi na obsah Přejdi na navigaci

O společnosti

Úvod  /  O společnosti

 

DOVA, a.s.Společnost DOVA, a.s.

Web: http://www.dovaas.cz/

Společnost DOVA, a.s. je obchodní firmou s více než dvacetiletou tradicí od roku 1991. V oblasti vybraných stavebních produktů zastupuje renomované zahraniční i české výrobce, kteří kladou hlavní důraz na kvalitní vlastnosti materiálů a služeb. V roce 2001 se DOVA, spol. s r.o. transformovala na DOVA, a.s..

 

 

 

 

Jednotlivé divize společnosti DOVA, a.s.

 

KABE FARBENKABE FARBEN

Web: http://www.kabefarben.cz

Nabízí dodávku švýcarských nátěrových hmot od A do Z. (tj. fasádní barvy, strukturální dekorační omítkoviny, patentovaný kontaktní systém na zateplení fasády KABE therm, malířské nátěry, barvy a lazury na dřevo, parketový lak KABE, barvy na kovy a betonové podlahy).

 

ECORASTERECORASTER

Web: http://www.ecoraster.cz/

Jedná se o plastovou zatravňovací dlažbu - systém pro zpevnění povrchů, který nabízí pevné spojení v celé ploše pomocí patentovaných zámků (není třeba použít obrubníky, plocha se tzv. nerozjíždí). Tyto zatravňovací dlaždice je možno pokládat celoplošně nebo pouze v pojezdových pruzích. Tento recyklovaný materiál nesaje vodu tzn. zaručuje nejen dlouhou životnost, ale i snadné případné zatravnění zpevněné plochy. Dle přípravy podloží je tento systém vhodný pro pojezd osobních i nákladních automobilů.

 

 

 

 

Rychlý kontakt

+420 777 765 606

+420 777 765 605

+420 777 765 600

info@ecoraster.cz
Nahoru